MKS Pogoń Trampkarze 2002 6:0 GKS GRUNWALD Ruda Śląska

Aktualności

Górnik Wesoła 4:2 MKS Pogoń

• autor: Trener Mariusz, 2014-06-13 19:14

Górnik górą.

Jeśli przegrana może cieszyć to właśnie w przypadku tego meczu. W ostatnim meczu z Górnikiem Wesoła przegraliśmy wysoko 0:5 w tym meczu widać było progres jaki zrobili nasi zawodnicy.

Początek meczu przez nas przespany, tracimy trzy bramki. Gola kontaktowego strzela Olek Skrobek po ładnym żucie wolnym. Dopiero po 15 minutach meczu zaczęliśmy grać wyrównaną piłkę. Pierwsza połowa kończy się 3:1. Drugą połowę remisujemy 1:1, kolejną bramkę strzela dla nas Olek Skrobek po asyście Patryka Szulika. Mecz kończy się 4:2 dla gospodarzy.

W meczu wystąpili:

Bramkarze: Jakub Ulfik, Adam Giemza, obrońcy: Bartek Kwol, Adam Walczak (C), Szymon Hewlik, Dominik Urbacz, pomocnicy: Olek Skrobek, Dominik Madczak, Dawid Szypuła, Adam Kondratowicz, Patryk Pataj, Kamil Mocha, napatnicy: Patryk Szulik, Bartek Markiefka.