MKS Pogoń Trampkarze 2002 6:0 GKS GRUNWALD Ruda Śląska

Aktualności

KS NAPRZÓD ŚW. 1:2 MKS POGOŃ R.ŚL.

• autor: Trener Mariusz, 2014-04-28 12:15

Kolejna wygrana na wyjeździe.

Bardzo dobry mecz. Wykonane założenia  przedmeczowe (nie tracimy gola w pierwszej połowie, gramy skrzydłami). Efekt: dobra gra w defensywie, groźne kontry.

Wynik 0:1 w pierwszej połowie. Dzięki ładnej akcji  kapitana Adama Walczaka i Olka Skrobka, który strzela bramkę, schodzimy do szatni z czystym kontem i jedną bramką.

Druga połowa dalej gramy cierpliwie i konsekwentnie. Dobre rozwiązanie rzutu wolnego przez Adama Komańdzika i Olka Skrobka, który strzela druga bramkę. Ostatnie 10 min to wzmożony atak gospodarzy popełniamy błąd  i tracimy gola na 1:2. Mimo tego wyprowadzamy szybkie kontry, które groźnie wykańcza Patryk Szulik. Wynik nie ulega zmianie,  wygrywamy 1:2.

Gratuluję i dziękuję wszystkim zawodnikom dobrej podstawy. Szczególnie wyróżniając Adama Walczaka, Olka, Patryka Pataja i szczególnie naszego solenizanta Bartka Markiefkę który rozegrał najleprze swoje spotkanie ligowe.

Kolejny mecz w sobotę 3 mają o godz.  9.00 z Polonią Łaziska.  Zapraszam rodziców i dziadków na kolejny mecz ligow a zawodników na trening w poniedziałek o 17.00.